Programma

 Samedi/Saturday 26/1/2019

07h30 Echauffement/Warm-up
08h30 Séries/Reksen

      Jeunes 2
2008/2007
Jeunes 1
2006/2005
Open
2004/...
1 50m Nage Libre/Frestyle Dames/Women      
2 50m Dos/Backstroke Messieurs/Men      
3 50m Papillon/Butterfly Dames/Women      
4 50m Brasse/Breaststroke Messieurs/Men      
5 100m Dos/Backstroke Dames/Women      
6 100m Nage Libre/Frestyle Messieurs/Men      
7 200m Papillon/Butterfly Dames/Women      
8 200m Brasse/Breaststroke Messieurs/Men      
9 100m Brasse/Breaststroke Dames/Women      
10 100m Papillon/Butterfly Messieurs/Men      
11 200m Nage Libre/Frestyle Dames/Women      
12 200m Dos/Backstroke Messieurs/Men      
13 200m 4 Nages/Medley Dames/Women      
13h30 Echauffement/Warm-up
14h30 Finales
1 50m Nage Libre/Frestyle Dames/Women  Finale Finale Finale
2 50m Dos/Backstroke Messieurs/Men Finale Finale Finale
3 50m Papillon/Butterfly Dames/Women Finale Finale Finale
4 50m Brasse/Breaststroke Messieurs/Men Finale Finale Finale
5 100m Dos/Backstroke Dames/Women Finale Finale Finale
6 100m Nage Libre/Frestyle Messieurs/Men Finale Finale Finale
7 200m Papillon/Butterfly Dames/Women   Finale A - Finale B
8 200m Brasse/Breaststroke Messieurs/Men   Finale A - Finale B
9 100m Brasse/Breaststroke Dames/Women Finale Finale Finale
10 100m Papillon/Butterfly Messieurs/Men Finale Finale Finale
11 200m Nage Libre/Frestyle Dames/Women   Finale A - Finale B
12 200m Dos/Backstroke Messieurs/Men   Finale A - Finale B
13 200m 4 Nages/Medley Dames/Women Finale Finale Finale

 

Dimanche/Sunday 27/1/2019

07h30 Echauffement/Warm-up
08h30 Séries/Reksen

      Jeunes 2
2008/2007
Jeunes 1
2006/2005
Open
2004/...
14 50m Nage Libre/Frestyle Messieurs/Men      
15 50m Dos/Backstroke Dames/Women      
16 50m Papillon/Butterfly Messieurs/Men      
17 50m Brasse/Breaststroke Dames/Women      
18 100m Dos/Backstroke Messieurs/Men      
19 100m Nage Libre/Frestyle Dames/Women      
20 200m Papillon/Butterfly Messieurs/Men      
21 200m Brasse/Breaststroke Dames/Women      
22 100m Brasse/Breaststroke Messieurs/Men      
23 100m Papillon/Butterfly Dames/Women      
24 200m Nage Libre/Frestyle Messieurs/Men      
25 200m Dos/Backstroke Dames/Women      
26 200m 4 Nages/Medley Messieurs/Men      
13h30 Echauffement/Warm-up
14h30 Finales
14 50m Nage Libre/Frestyle Messieurs/Men  Finale Finale Finale
15 50m Dos/Backstroke Dames/Women Finale Finale Finale
16 50m Papillon/Butterfly Messieurs/Men Finale Finale Finale
17 50m Brasse/Breaststroke Dames/Women Finale Finale Finale
18 100m Dos/Backstroke Messieurs/Men Finale Finale Finale
19 100m Nage Libre/Frestyle Dames/Women Finale Finale Finale
20 200m Papillon/Butterfly Messieurs/Men   Finale A - Finale B
21 200m Brasse/Breaststroke Dames/Women   Finale A - Finale B
22 100m Brasse/Breaststroke Messieurs/Men Finale Finale Finale
23 100m Papillon/Butterfly Dames/Women Finale Finale Finale
24 200m Nage Libre/Frestyle Messieurs/Men   Finale A - Finale B
25 200m Dos/Backstroke Dames/Women   Finale A - Finale B
26 200m 4 Nages/Medley Messieurs/Men Finale Finale Finale

Reglement

1. De wedstrijd word beheert door de reglementen van de fina en van de F.F.B.N./ F.R.B.N.
De wedstrijdnummers staan open voor alle zwemclub leden of nationale ploegen of regionale ploegen die lid zijn aan de FINA.
2. Het zwembad van Seraing ( 50m x 22.5m x 2m ) beschikt over 8 banen die onderbroken zijn door golfbrekende lijnen. Ze is uitgerust met een electronische chronometer met een complete verlichte uitlezing.
        Piscine Olympique de Seraing
          Avenue des Puddleurs, 51
                 4100 Seraing
                    Belgique
3. De aantal starten zijn beperkt op 1600.
Clubs die op voorhand het princiepe akkoord hebben opgestuurd voor 21 december 2018, hebben voorrang. er zal rekening gehouden worden met de definitieve inkomende inschrijvingsformulieren data gebonden.
De samenstellingen van de series zal gebeuren op basis van de aangeduide tijden op het inschrijvingsformulier zonder rekening te houden met de leeftijds categorien.
4.

Er zijn drie leeftijds categorien :
Jongeren 2 (Jeunes 2) : meisjes en jongens geboren in 2008 en 2007 ;
Jongeren 1 (Jeunes 1) : meisjes en jongens geboren in 2006 en 2005 ;
Open : damens en heren geboren in 2004 en vroeger.

Zwemmers van de categorie Jongeren 2 mogen ingeschreven worden in volgende wedstrijd nummers : 50m en 100m vrije slag, 50m en 100m rugslag, 50m en 100m vlinderslag, 50m en 100m schoolslag, 200m wisselslag. Voor elk van deze wedstrijd nummers, zullen de 8 beste tijden na afloop van de series een plaats hebben in de finale van deze categorie.

Zwemmers van de categorien Jongeren 1 en Open mogen ingeschreven worden in alle wedstrijd nummers.
Voor de 50m en 100m vrije slag, 50m en 100m rugslag, 50m en 100m schoolslag, 50m en 100m vlinderslag, 200m wisselslag, mogen de 8 snelste tijden na de reeksen en dit per categorien ( van de wedstrijd ) deelnemen aan een finale.

Voor de 200m vrije slag, 200m schoolslag, 200m rugslag en de 200m vlinderslag mogen de 8 snelste tijden na de reeksen deelnemen aan een A finale en de acht volgende aan een B finale. De B finale word enkel georganiseerd als het aantal zwemmers in een bepaalde wedstrijd nummer gelijk of meer is dan 24 deelnemers.

5. Inschrijvingen
nschrijvingen moeten gebeuren met ofwel een Lenex bestand die u kunt dawnloaden op onze internetsite : http://www.esn-seraing.be. Deze moeten bij ons verstuurd worden voor de 5/01/2019 op het Email address : Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser..

De clubs worden verplicht de hierna volgende inlichtingen te verstrekken:

  • de naam van de club + afkorting;
  • naam, voornaam, geboortejaar van de zwemmer, nationaliteit en/of volledige samenstelling aflossing(en);
  • vergunningsnummer van de zwemmer;
  • de opeenvolgende nummers van de wedstrijden aaraan zij deelnemen, de beste tijd in een 50m/25m bad op de afstand gezwommen sedert 01.09.2017, de datum waarop de tijd werd gezwommen, de plaats waar de tijd werd gezwommen;
6. Het niet deelnemen aan een finale moet enkel en alleen schriftelijk geseind worden aan het secretariaat; indien dit niet gebeurd, zal het niet deelnemen aan een finale beboet worden met een boete van 50 -euro. En dit ten laatse 15 minuten na de ochtend sessie.
7. Individuele prijzen
Voor de 50m en 100m vrije slag, 50m en 100m rugslag, 50m en 100m schoolslag, 50m en 100m vlinderslag, 200m wisselslag krijgen de drie eersten van elke finale een medaille.
Voor de 200m vrije slag, 200m schoolslag, 200m rugslag en de 200m vlinderslag krijgen de drie eersten van de A finale een medaille.
8. Inschrijvingsrechten
De inschrijvingsrechten zijn vastgelegd op 3.00 -euro per inschrijving.
De inschrijvingsrechten, zelfs in geval van ziekte, worden niet terug betaald.
De inscrijvingskosten zijn te storten met vermeling " Meeting de Janus 2019 " en voor 5/01/2019 op rekening :
127-0615228-06 Ecole Seraing Natation
(IBAN.BE85 1270.6152.2806 BIC.CTBKBEBX)
9. Officiels zijn vastgelegd door het organiserend bestuur.
Vreemde zwemclubs dienen minstens 1 officiel aan te duiden. Voor belgische clubs zijn het aantal officiels bepaald in functie van de reglementering van de FFBN en VZF.
10. Ingeval van een technisch probleem of een tijds gebonden probleem behoud het organiserend bestuur zich het recht het programma timing te wijzigen of eventueel het aantal deelnemers in sommige wedstrijd nummers e beperken.
11. Het franstalige reglement zal kunnen dienen voor een eventuele klacht.

Uitnodiging

•    Het Gemeente Bestuur van de Stad Seraing
•    De v.z.w. Ecole Seraing Natation
     hebben het plezier u uit te nodigen en deel te nemen aan :

 

Meeting de Janus 2019

 

die plaats zal hebben op 26 en 27 januari 2019
in de vestiging van het olympisch zwembad van Seraing.
Ze is uitgerust met een volledige electronische cronometer
en een complete afleesbord full matriciel.


    In bijlage vind u het wedstrijd reglement en andere nuttige informatie.
    Wij hebben een wedstrijd willen organiseren met als eerste bedoeling een brede plaats te maken voor de jeugd, voor hun een echte kans te geven en hun een finale kans te geven.
    Wij hopen dat dit programma u zal interesseren en dat wij kunnen hopen op uw deelname.
    Dank bij voorbaat, wij stellen u, beste sportvrienden, onze beste groeten voor.


Het organiserend bestuur

Verenigingen

Ecole Seraing Natation

Logo Province Seraing

Plus d'articles...

  1. Actualités
2013Labeletoile

2013Labeldauphin

Entree Secretariat200

Avenue des Puddleurs, 53 4100 Seraing
Tél. 04 338 15 52
info@esn-seraing.be
Facebook: Ecole Seraing Natation

 
Lundi  16h00 - 20h15
Mardi  09h00 - 20h15
Mercredi  12h00 - 20h15
Jeudi  09h30 - 13h00
   16h00 - 20h15
Vendredi  09h00 - 20h15
Samedi  09h00 - 12h45